Mazda 2 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 199.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Mégane |
| Variant | E-TECH Techno 220HK 5d Aut. |
| Kilometer | 33.347 Km |
| Registreringsdato | 29/09/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå Rafale Metallic / Sort tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 56.7 |
| Totalvægt | 2158 kg |
| Længde | 4199 cm |
| Bredde | 1770 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Nummerplade | 632218 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439399 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| 12,3" Digital instrumentering, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Aircondition, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Varme i rat, 20" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, Dynamisk Fuld LED forlygter, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Armlæn, Højdejusterbart passagersæde, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Komfortsæder, for, Læderrat, Splitbagsæde, Adaptiv Fartpilot, Auto hold, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Park Assist, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Ambientebelysning, Google maps, Lane Asisst, Nøglefri betjening , Parkeringssensor, Frontkamera, 360 graders kamera |
Highlight af udstyr: ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Parkeringssensor for & bag ⭐ 20" Alufælge ⭐ Klimaanlæg 2 zoners ⭐ Android Auto Wireless, Apple CarPlay ⭐ LED Forlygter & Baglygter ⭐ Automatisk og ned-blænding af forlygter ⭐ 360 graders Bakkamera ⭐ Vejskiltegenkendelse ⭐ Blindvinkelsassistent ⭐ Lane assist ⭐ Google Maps Navigation
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 470 km. 🔋 Opladningstid 0-100 % AC-opladning: 3 timer 00 min (22 kWh) 🔋 Opladningstid 15-80 % DC-hurtigladning: 32 min 🔋 Batterikapacitet: 60 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 199.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER