199.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Mégane |
| Variant | E-TECH Techno 220HK 5d Aut. |
| Kilometer | 33.347 Km |
| Registreringsdato | 29/09/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå Rafale Metallic / Sort tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 56.7 |
|---|---|
| Totalvægt | 2158 kg |
| Længde | 4199 cm |
| Bredde | 1770 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Nummerplade | 632218 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439399 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| 12,3" Digital instrumentering, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Aircondition, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Varme i rat, 20" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, Dynamisk Fuld LED forlygter, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Armlæn, Højdejusterbart passagersæde, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Komfortsæder, for, Læderrat, Splitbagsæde, Adaptiv Fartpilot, Auto hold, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Park Assist, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Ambientebelysning, Google maps, Lane Asisst, Nøglefri betjening , Parkeringssensor, Frontkamera, 360 graders kamera |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00