Mazda 2 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 189.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Mégane |
| Variant | E-TECH Techno 220HK 5d Aut. |
| Kilometer | 64.500 Km |
| Registreringsdato | 28/10/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort Etoilé / Grå Schiste tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 56.7 |
| Totalvægt | 2158 kg |
| Længde | 4199 cm |
| Bredde | 1770 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Nummerplade | 632283 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439507 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, 5 sæder, Armlæn, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering |
🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 460 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via 130 kWh DC-hurtigladning: 30 min. 🔋 Opladningstid 0-100 % via 11 kWh AC-opladning: 6 timer 🔋 Batterikapacitet: 60 kWh
⭐ Fartpilot adaptiv ⭐ 12,3” digitalt førerdisplay & 12” OpenR multimedieskærm med Google integreret ⭐ Nøglefri adgang ⭐ Apple CarPlay & Android Auto – trådløst ⭐ 20" alufælge & fuld LED-lygtepakket ⭐ Bakkamera & parkeringssensor for/bag ⭐ 2-zoners klimaanlæg, ratvarme & sædevarme
Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb. Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 140,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 189.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER