189.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Mégane |
| Variant | E-TECH Techno 220HK 5d Aut. |
| Kilometer | 64.500 Km |
| Registreringsdato | 28/10/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sort Etoilé / Grå Schiste tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 56.7 |
|---|---|
| Totalvægt | 2158 kg |
| Længde | 4199 cm |
| Bredde | 1770 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Nummerplade | 632283 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5439507 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, 5 sæder, Armlæn, Dellæder kabine, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00