Opel Corsa-e EL GS-Line 136HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Cupra |
|---|---|
| Model | Born |
| Variant | EL High 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 76.376 Km |
| Registreringsdato | 19/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Vapor Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 58.5 |
| Totalvægt | 2260 kg |
| Længde | 4322 cm |
| Bredde | 1778 cm |
| Højde | 1537 cm |
| Nummerplade | 630877 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5370308 |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, 5 sæder, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Isofix, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering |
🔋 Batterikapacitet: 58 kWh 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 421 km.
Bilens højdepunkter: ⭐ Adaptiv fartpilot m. “follow to stop” & Front Assist (Travel Assist funktion) ⭐ Navigationssystem & digitalt cockpit m. trådløs smartphone integration ⭐ LED forlygter m. fjernlysassistent ⭐ Bakkamera + parkeringssensor for & bag ⭐ Keyless Advanced (nøglefri start & adgang) ⭐ Opvarmet rat & sædevarme for ⭐ Ambientebelysning & mørktonede ruder bag ⭐ Vognbaneassistent & træthedsregistrering ⭐ Regn- og lyssensor ⭐ Elektriske, opvarmede og indklappelige sidespejle ⭐ Climatronic klimaanlæg
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. - Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom i gang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀.
*Der tages forbehold for evt. tastefejl
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER