164.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Cupra |
|---|---|
| Model | Born |
| Variant | EL High 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 76.376 Km |
| Registreringsdato | 19/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Vapor Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 58.5 |
| Totalvægt | 2260 kg |
| Længde | 4322 cm |
| Bredde | 1778 cm |
| Højde | 1537 cm |
| Nummerplade | 630877 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5370308 |
| Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, 5 sæder, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Isofix, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Træthedsregistrering |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00