Opel Corsa-e EL GS-Line 136HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 170.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Variant | EL Pro Performance 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 108.000 Km |
| Registreringsdato | 19/12/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Glacier White Metallic |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2660 kg |
| Længde | 4584 cm |
| Bredde | 1852 cm |
| Højde | 1612 cm |
| Nummerplade | 630861 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5369942 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, 19" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Alcantara , Ambient belysning, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Læderrat, Sort himmel, Splitbagsæde, 3-Faset, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, Isofix, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Lane Asisst |
Bilens højdepunkter: ⭐ Fartpilot adaptiv ⭐ Bakkamera & Parkeringssensor for/bag ⭐ Apple CarPlay & Android Auto ⭐ LED Forlygter & baglygter ⭐ Navigation ⭐ Træthedsregistrering, Vejbaneassistent & Skiltegenkendelse
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 517 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via 135 kWh DC-hurtigladning: 27 min. 🔋 Opladningstid 0-100 % via 11 kWh AC-opladning: 8 timer 15 min 🔋 Batterikapacitet: 77,4 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 170.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER