170.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Variant | EL Pro Performance 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 108.000 Km |
| Registreringsdato | 19/12/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Glacier White Metallic |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Totalvægt | 2660 kg |
| Længde | 4584 cm |
| Bredde | 1852 cm |
| Højde | 1612 cm |
| Nummerplade | 630861 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5369942 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, 19" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Alcantara , Ambient belysning, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Læderrat, Sort himmel, Splitbagsæde, 3-Faset, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, Isofix, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Lane Asisst |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00