Skoda Fabia Combi 1,0 TSI Ambition DSG 95HK Stc 7g Aut.
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 134.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Captur |
| Variant | 1,6 E-TECH Plugin-hybrid Intens 160HK 5d Aut. |
| Kilometer | 59.500 Km |
| Registreringsdato | 26/04/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 40.5 |
| Totalvægt | 2060 kg |
| Længde | 4227 cm |
| Bredde | 1797 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Nummerplade | DT41313 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2948461 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, 5 sæder, Ambiente belysning, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Isofix, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent |
Bilens højdepunkter: ⭐ Android Auto/Apple CarPlay ⭐ Fartpilot/fartbegrænser ⭐ Håndfri telefon ⭐ Parkeringssensor for/bag ⭐ Udvendig temperaturmåler Og meget mere.
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 134.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER