134.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Captur |
| Variant | 1,6 E-TECH Plugin-hybrid Intens 160HK 5d Aut. |
| Kilometer | 59.500 Km |
| Registreringsdato | 26/04/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1598 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Grå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 40.5 |
| Totalvægt | 2060 kg |
| Længde | 4227 cm |
| Bredde | 1797 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Nummerplade | DT41313 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 2948461 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, 5 sæder, Ambiente belysning, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Isofix, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00