Skoda Fabia Combi 1,0 TSI Ambition DSG 95HK Stc 7g Aut.
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 144.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i20 |
| Variant | 1,0 T-GDI Advanced 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 65.000 Km |
| Registreringsdato | 27/06/2023 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.8 |
| Totalvægt | 1610 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1450 cm |
| Nummerplade | DT30769 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5447182 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, 16" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Isofix |
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom i gang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 144.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER