144.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | i20 |
| Variant | 1,0 T-GDI Advanced 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 65.000 Km |
| Registreringsdato | 27/06/2023 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 22.8 |
| Totalvægt | 1610 kg |
| Længde | 4040 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1450 cm |
| Nummerplade | DT30769 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5447182 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, 16" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Armlæn, Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Isofix |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00