Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 313.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Toyota |
|---|---|
| Model | BZ4X |
| Variant | EL Active Tech 224HK 5d Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 12/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Precious Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 79.4 |
| Totalvægt | 2520 kg |
| Længde | 4690 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | ER67209 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5370324 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Aut. forvarmning af batteri, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, Bluetooth, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Radio, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, Hajfinneantenne, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 5 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, Bagagerumsdækken, El-føresæde , Dobbelt bagagerumsbund, El-justerbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Trådløs opladning af smartphone |
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 569 km. 🔋 Opladningstid via 150 kWh DC-hurtigladning: 28 min. 10-80% 🔋 Opladningstid 0-100 % via 11 kWh AC-opladning: 7 timer 30 minutter. 🔋 Batterikapacitet: 73,1 kWh
Højdepunkter: ⭐ DANSK BIL FRA NY. FACELIFTEDE 2026 MODEL ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ El-førersæde ⭐ 2 x Trådløs mobilopladning ⭐ Sædevarme for ⭐ LED forlygter & baglygter ⭐ Varme i rat ⭐ 360 graders kamera ⭐ Apple CarPlay & Android Auto
Hos Autohuset Vestergaard får du altid:
🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 140,- pr. måned!
💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling!
💼 Konkurrencedygtige forsikringer
🔄 Vi tager alle biler i bytte!
💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
🚗 Bemærk - bilen er importeret og kan variere i udstyr i forhold til den danske udstyrsliste.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 313.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER