313.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Toyota |
|---|---|
| Model | BZ4X |
| Variant | EL Active Tech 224HK 5d Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 12/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Precious Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 79.4 |
|---|---|
| Totalvægt | 2520 kg |
| Længde | 4690 cm |
| Bredde | 1860 cm |
| Højde | 1650 cm |
| Nummerplade | ER67209 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5370324 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Aut. forvarmning af batteri, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, Bluetooth, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Radio, Regnsensor, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, Hajfinneantenne, LED baglygter, LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, 5 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, Bagagerumsdækken, El-føresæde , Dobbelt bagagerumsbund, El-justerbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Trådløs opladning af smartphone |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00