Renault Scénic E-TECH Techno 170HK Aut.
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | 6e |
| Variant | EL Takumi 258HK 5d Aut. |
| Kilometer | 17.000 Km |
| Registreringsdato | 06/11/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Soul Red Crystal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.5 |
| Totalvægt | 2387 kg |
| Længde | 4921 cm |
| Bredde | 2156 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | EN54168 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5135230 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Hastighedsbegrænser, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for, Sædeventilation, Sædekøling, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i bagruden, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , 19" Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Ambient belysning, Ambiente belysning, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, El-justerbart førersæde med memory, Justerbart rat, Kopholder, LED interiørbelysning, Læderkabine (Kunstlæder), Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Sort himmel, Splitbagsæde, Trådløs opladning af smartphone, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Bilens højdepunkter: ⭐ Panorama-glastag ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Trådløs Apple Carplay og Android Auto ⭐ Head-Up display ⭐ 360-kamera inkl. bakkameravisning ⭐ El-justerbare forsæder m. memoryfunktion til fører ⭐ Sort kunstlæderkabine m. varme- & ventilation foran ⭐ Metallak (Soul Red Crystal)
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER