274.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mazda |
|---|---|
| Model | 6e |
| Variant | EL Takumi 258HK 5d Aut. |
| Kilometer | 17.000 Km |
| Registreringsdato | 06/11/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Soul Red Crystal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.5 |
|---|---|
| Totalvægt | 2387 kg |
| Længde | 4921 cm |
| Bredde | 2156 cm |
| Højde | 1485 cm |
| Nummerplade | EN54168 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5135230 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Hastighedsbegrænser, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for, Sædeventilation, Sædekøling, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, Varme i bagruden, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , 19" Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Ambient belysning, Ambiente belysning, Armlæn, Armlæn bag, Bagagerumsdækken, El-justerbart førersæde med memory, Justerbart rat, Kopholder, LED interiørbelysning, Læderkabine (Kunstlæder), Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Sort himmel, Splitbagsæde, Trådløs opladning af smartphone, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00