Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 289.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | EX30 |
| Variant | Twin Motor Performance Ultra AWD 428HK 5d Aut. |
| Kilometer | 25.000 Km |
| Registreringsdato | 31/10/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Crystal White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 63.1 |
| Totalvægt | 2335 kg |
| Længde | 4233 cm |
| Bredde | 1836 cm |
| Højde | 1549 cm |
| Nummerplade | EE82838 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4485669 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| 22 KWh lader, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Fugtighedssensor, Hastighedsbegrænser, Håndfri telefon, Infocenter, Internet, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Panoramaglastag, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagruden, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , 19" Alufælge, DC Hurtiglader, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Ambient belysning, Ambiente belysning, Bagagerumsdækken, Kopholder, LED interiørbelysning, Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Sort himmel, Splitbagsæde, Trådløs opladning af smartphone, Woolblend kabine, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, BLIS, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Pilot Assist, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Volvo On Call |
Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
Bilens højdepunkter: ⭐ Panorama-glastag ⭐ Adaptiv fartpilot m. Volvo Pilot Assist ⭐ Google infotainment (Integreret Google Maps, Google Play Store, Google Assistant, etc.) ⭐ 360-kamera ⭐ El-justerbare forsæder ⭐ Varmepumpe ⭐ Mørktonede ruder i bag ⭐ Mist interiør (Tailored Woolblend) ⭐ Metallak Special (Crystal White)
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 289.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER