289.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | EX30 |
| Variant | Twin Motor Performance Ultra AWD 428HK 5d Aut. |
| Kilometer | 25.000 Km |
| Registreringsdato | 31/10/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Crystal White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 63.1 |
|---|---|
| Totalvægt | 2335 kg |
| Længde | 4233 cm |
| Bredde | 1836 cm |
| Højde | 1549 cm |
| Nummerplade | EE82838 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4485669 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1600 kg |
| 22 KWh lader, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Fugtighedssensor, Hastighedsbegrænser, Håndfri telefon, Infocenter, Internet, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Panoramaglastag, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagruden, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , 19" Alufælge, DC Hurtiglader, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Ambient belysning, Ambiente belysning, Bagagerumsdækken, Kopholder, LED interiørbelysning, Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Mørk loftbeklædning, Rat m. varme, Sort himmel, Splitbagsæde, Trådløs opladning af smartphone, Woolblend kabine, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, BLIS, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Pilot Assist, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Volvo On Call |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00