Renault R5 EL Evolution 120HK 5d Aut.
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma Gen-E |
| Variant | EL Premium 168HK 5d Aut. |
| Kilometer | 2.500 Km |
| Registreringsdato | 27/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Eletric Yellow |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 80.0 |
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4214 cm |
| Bredde | 1930 cm |
| Højde | 1555 cm |
| Nummerplade | EP71152 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5269792 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12,8'' Digital instrumentering, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, B&O Sound system, Bluetooth, DAB radio, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot intelligent adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, One pedal drive, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, Frunk, LED baglygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Ambient belysning, Armlæn, Delkunstlæderindtræk, Delvis alcantara-kabine, Fleksibel bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 360 graders kamera, 3-Faset, 6 Airbags, ABS, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Tværgående trafikalarm, Vejbaneassistent, Type-2 ladekabel |
Dansk bil med 5 års/100.000 km. Ford garanti
Ekstraudstyr: ⭐ Aftageligt træk ⭐ Førerassistancepakke (Pre-Collision Assist / Aut. nødbremse (kamera og radar), intelligent adaptiv fartpilot, avanceret trafikskilte-genkendelse,Lane Centering Assist, Blind Spot Information med Rear Cross Traffic Alert med nødbremse 360° kamera parkeringssensor for og Bakbremse assistent)
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 364 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via DC-hurtigladning: 23 min. 🔋 Opladningstid 0-100 % via AC-opladning: 5 timer 44 minutter 🔋 Batterikapacitet: 43 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER