219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma Gen-E |
| Variant | EL Premium 168HK 5d Aut. |
| Kilometer | 2.500 Km |
| Registreringsdato | 27/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Eletric Yellow |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 80.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4214 cm |
| Bredde | 1930 cm |
| Højde | 1555 cm |
| Nummerplade | EP71152 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5269792 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12,8'' Digital instrumentering, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, B&O Sound system, Bluetooth, DAB radio, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot intelligent adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, One pedal drive, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 18" Alufælge, Anhængertræk aftageligt, Frunk, LED baglygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Ambient belysning, Armlæn, Delkunstlæderindtræk, Delvis alcantara-kabine, Fleksibel bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 360 graders kamera, 3-Faset, 6 Airbags, ABS, Antispin, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Tværgående trafikalarm, Vejbaneassistent, Type-2 ladekabel |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00