Renault R5 EL Iconic 150HK 5d Aut.
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Mégane |
| Variant | E-TECH Esprit Alpine 220HK 5d Aut. |
| Kilometer | 15.000 Km |
| Registreringsdato | 25/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå Schiste Mat + Sort Tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2165 kg |
| Længde | 4199 cm |
| Bredde | 1770 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Nummerplade | EL27281 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5150545 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, App integration, Automatgear, Aut. forvarmning af batteri, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Driving assistant, El indst. forsæder, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fartpilot intelligent adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Sportssæder, Sædevarme for, USB-C, Touchskærm, Varme i rat, Varmepumpe, 20" Alufælge, Automatisk fjernlysassistent, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, 5 sæder, Ambient belysning, Armlæn, El-føresæde , Justerbart rat, Læderrat (Kunstlæder), Rat m. varme, 360 graders kamera, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Dæktrykssensor, Selealarm |
Highlights af udstyr: ⭐Android Auto Wireless /Apple CarPlay Wireless ⭐Adaptiv fartpilot ⭐El-føresæde ⭐Rat med varme ⭐360 graders kamera ⭐Trådløs mobilopladning
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 450km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via DC-hurtigladning: 30 min. 🔋 Opladningstid 0-80 % via 11 kWh AC-opladning: 6 timer 🔋 Batterikapacitet: 60 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 140,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER