262.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Mégane |
| Variant | E-TECH Esprit Alpine 220HK 5d Aut. |
| Kilometer | 15.000 Km |
| Registreringsdato | 25/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå Schiste Mat + Sort Tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Totalvægt | 2165 kg |
| Længde | 4199 cm |
| Bredde | 1770 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Nummerplade | EL27281 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5150545 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, App integration, Automatgear, Aut. forvarmning af batteri, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Driving assistant, El indst. forsæder, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fartpilot intelligent adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Nøglefri døre, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Sportssæder, Sædevarme for, USB-C, Touchskærm, Varme i rat, Varmepumpe, 20" Alufælge, Automatisk fjernlysassistent, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, 5 sæder, Ambient belysning, Armlæn, El-føresæde , Justerbart rat, Læderrat (Kunstlæder), Rat m. varme, 360 graders kamera, ABS, Airbag, Antispin, Auto hold, Dæktrykssensor, Selealarm |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00