Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 289.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q4 |
| Variant | Sportback 50 E-tron S Line Quattro 299HK 5d Aut. |
| Kilometer | 65.500 Km |
| Registreringsdato | 04/08/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 59.0 |
| Totalvægt | 2715 kg |
| Længde | 4588 cm |
| Bredde | 1865 cm |
| Højde | 1632 cm |
| Nummerplade | DL92801 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5444338 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Android Auto, Android Auto Wireless, App integration, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot intelligent adaptiv, Fod betjent bagklap, Frontkamera, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sportssæder, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, USB-C, Varme i rat, 20" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk svingbart (man.), Anhængertræk, Intelligente Matrix LED forlygter, LED baglygter, Matrix LED forlygter, Metallak, 5 sæder, Armlæn, Justerbart rat, Læderrat, Sort himmel, Splitbagsæde, sportsrat, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Isofix, Lyssensor, 360° kamera, Ambientebelysning, Hill Assist, Lane Asisst, S-Line Eksteriørpakke, S-Line Interiørpakke |
Highlights: ⭐S- Line interiør & eksteriør ⭐Adaptiv Fartpilot ⭐Lane Assist ⭐Sportsmultifunktionsrat i læder m. varme ⭐Head-up Display ⭐Elektriske Forsæder - forsæde m. memory ⭐Elektrisk Baklap ⭐360 graders Kamera ⭐Svingbart anhængertræk ⭐Firehjulstræk m. 1200 kg anhængervægt. ⭐Audi Drive select - Køreprofilsindstilling ⭐3 Zoners klimaanlæg ⭐Lane assist m. nødbremse assist & kø-assistent ⭐Navigation ⭐Matrix Led forlygter m. automatisk op-ned blænding
🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 481 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % DC-hurtigladning: 29 min 🔋 Batterikapacitet: 82 kWh Brutto/77 kWh Netto
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 289.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER