289.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q4 |
| Variant | Sportback 50 E-tron S Line Quattro 299HK 5d Aut. |
| Kilometer | 65.500 Km |
| Registreringsdato | 04/08/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blåmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 59.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2715 kg |
| Længde | 4588 cm |
| Bredde | 1865 cm |
| Højde | 1632 cm |
| Nummerplade | DL92801 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5444338 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Android Auto, Android Auto Wireless, App integration, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot intelligent adaptiv, Fod betjent bagklap, Frontkamera, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 3-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sportssæder, Stemmebetjening, Sædevarme for, Trådløs mobilopladning, USB-C, Varme i rat, 20" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk svingbart (man.), Anhængertræk, Intelligente Matrix LED forlygter, LED baglygter, Matrix LED forlygter, Metallak, 5 sæder, Armlæn, Justerbart rat, Læderrat, Sort himmel, Splitbagsæde, sportsrat, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Isofix, Lyssensor, 360° kamera, Ambientebelysning, Hill Assist, Lane Asisst, S-Line Eksteriørpakke, S-Line Interiørpakke |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00