Renault R4 EL Evolution 120HK 5d Aut.
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 234.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Variant | 1,5 T4 Recharge Plugin-hybrid Inscription Expression 211HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 105.500 Km |
| Registreringsdato | 02/11/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1477 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 55.5 |
| Totalvægt | 2220 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1863 cm |
| Højde | 1652 cm |
| Nummerplade | DL46922 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3739799 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 12V udtag, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-spejle med varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fartbegrænser, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Musikstreaming via bluetooth, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 19" Alufælge, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tagræling, Tågelygter, Armlæn, Kopholder, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Auto Hold, Ikke ryger, Centrallås, Elruder for, El-spejle, Fartpilot, Klimaanlæg, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Alufælge, Anhængertræk svingbart (man.), Fuld LED forlygter, LED Kørelys, LED baglygter, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Varme i rat, Sædevarme for/bag |
Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
Bilens højdepunkter: ⭐ Svingbart træk (1.800kg) ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Sædevarme for & bag ⭐ 19" alufælge ⭐ Klimaanlæg 2-zoner ⭐ Varme i rat
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 234.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER