234.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Variant | 1,5 T4 Recharge Plugin-hybrid Inscription Expression 211HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 105.500 Km |
| Registreringsdato | 02/11/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1477 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 55.5 |
| Totalvægt | 2220 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1863 cm |
| Højde | 1652 cm |
| Nummerplade | DL46922 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3739799 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| 12V udtag, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-spejle med varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fartbegrænser, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Musikstreaming via bluetooth, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 19" Alufælge, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tagræling, Tågelygter, Armlæn, Kopholder, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Auto Hold, Ikke ryger, Centrallås, Elruder for, El-spejle, Fartpilot, Klimaanlæg, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Alufælge, Anhængertræk svingbart (man.), Fuld LED forlygter, LED Kørelys, LED baglygter, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Varme i rat, Sædevarme for/bag |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00