Renault Scénic E-TECH Techno 170HK Aut.
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 285.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | C40 |
| Variant | Single Motor Plus 238HK 5d Aut. |
| Kilometer | 41.000 Km |
| Registreringsdato | 10/11/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Fjord Blue |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 38.3 |
| Totalvægt | 2460 kg |
| Længde | 4440 cm |
| Bredde | 1873 cm |
| Højde | 1596 cm |
| Nummerplade | 631522 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5404920 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Air Quality System, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Harman Kardon anlæg, Håndfri telefon, Indstigningslys, Infocenter, Internet, Klimapakke, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, panoramaglastag, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Touchskærm, Travel Assist , Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagruden, Varme i rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, Adaptive forlygter, Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, Kurvelys, Laser forlygter, LED kørelys, LED positionslys, Lygtevasker, Metallak, Spoiler, Tågelygter for/bag, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, El-justerbart rat, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, LED interiørbelysning, Læderrat, Rat m. varme, Airbag, Antispin, Alarm, Auto hold, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Automatisk låsning af døre under kørsel, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, BLIS, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Passager-airbag, Pilot Assist, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Volvo On Call |
Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
Bilens højdepunkter: ⭐ Panorama Glastag. ⭐ Adaptiv fartpilot m. Volvo Pilot Assist ⭐ Google infotainment (Integreret Google Maps, Play Store, Assistant, etc.) ⭐ Klimapakke (Varmepumpe, Ratvarme, Sædevarme for, Opvarmede sprinklerdyser) ⭐ Bakkamera & BLIS ⭐ Fuld LED Forlygter ⭐ Fjord Blue ⭐ 20" alufælge ⭐ Mulighed for tilkøb af Svingbart træk, med tilladt påhæng m/bremser op til 1.500 kg
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 285.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER