285.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | C40 |
| Variant | Single Motor Plus 238HK 5d Aut. |
| Kilometer | 41.000 Km |
| Registreringsdato | 10/11/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Fjord Blue |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 38.3 |
|---|---|
| Totalvægt | 2460 kg |
| Længde | 4440 cm |
| Bredde | 1873 cm |
| Højde | 1596 cm |
| Nummerplade | 631522 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5404920 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Apple CarPlay, Android Auto, Aircondition, Air Quality System, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Fod betjent bagklap, Harman Kardon anlæg, Håndfri telefon, Indstigningslys, Infocenter, Internet, Klimapakke, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, panoramaglastag, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Touchskærm, Travel Assist , Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagruden, Varme i rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, Adaptive forlygter, Alufælge, Frunk, Fuld LED forlygter, Kurvelys, Laser forlygter, LED kørelys, LED positionslys, Lygtevasker, Metallak, Spoiler, Tågelygter for/bag, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, El-justerbart rat, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, LED interiørbelysning, Læderrat, Rat m. varme, Airbag, Antispin, Alarm, Auto hold, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Automatisk låsning af døre under kørsel, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, BLIS, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Passager-airbag, Pilot Assist, Selestrammer, Selealarm, Vejbaneassistent, Volvo On Call |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00