Mazda 2 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 179.400 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | R5 |
| Variant | EL Evolution 120HK 5d Aut. |
| Kilometer | 5.000 Km |
| Registreringsdato | 30/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grøn Pop |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 75.6 |
| Totalvægt | 1865 kg |
| Længde | 3922 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1498 cm |
| Nummerplade | EK33909 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5002248 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 500 kg |
| 10,1" Touchskærm, Aircondition, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, App integration, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartbegrænser, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Nøglefri døre, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Touchskærm, Sædevarme for, DC Hurtiglader, LED baglygter, LED forlygter, Fuld LED forlygter, Metallak, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Justerbar lændestøtte, ABS, Airbag, Isofix, Skiltegenkendelse |
Fremhævet udstyr: ⭐ Cruise control ⭐ Skiltegenkendelse med hastighedsadvarsel ⭐ Parkeringssensor bag ⭐ 10,1" multimedieskærm ⭐ Varme i forsæder ⭐ Apple CarPlay & Android Auto ⭐ Nøglefri adgang Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 310 km. 🔋 Opladningstid 15-80 % via 11kWh AC-opladning: 2 timer 37 min 🔋 Opladningstid 15-80 % DC-hurtigladning: 29 min 🔋 Batterikapacitet: 40 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 140,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 179.400 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
198.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER