179.400 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | R5 |
| Variant | EL Evolution 120HK 5d Aut. |
| Kilometer | 5.000 Km |
| Registreringsdato | 30/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grøn Pop |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 75.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 1865 kg |
| Længde | 3922 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1498 cm |
| Nummerplade | EK33909 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5002248 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 500 kg |
| 10,1" Touchskærm, Aircondition, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, App integration, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartbegrænser, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Nøglefri døre, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor bag, Touchskærm, Sædevarme for, DC Hurtiglader, LED baglygter, LED forlygter, Fuld LED forlygter, Metallak, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Justerbar lændestøtte, ABS, Airbag, Isofix, Skiltegenkendelse |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00