Renault R5 EL Evolution 120HK 5d Aut.
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Polo |
| Variant | 1,5 TSI EVO ACT R-Line DSG 150HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 20/07/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1690 kg |
| Længde | 4053 cm |
| Bredde | 1751 cm |
| Højde | 1461 cm |
| Nummerplade | DB83119 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5411961 |
| Max bugsering (uden bremser) | 610 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 8" touchskærm, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Gearskifte indikator, Håndfri telefon, Indstigningslys, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Sportssæder, Alufælge, Dynamisk Fuld LED forlygter, Tonede ruder, Tågelygter, Ambiente belysning, Armlæn, Justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Sort himmel, Splitbagsæde, sportsrat, Adaptiv Fartpilot, Lyssensor, Dæktrykssensor, Isofix, Sportslæderrat m. flad bund, Sportsundervogn, Virtuelt cockpit |
Highlights ⭐Nøglefribetjening ⭐Digital Cockpit ⭐ App-Connect Wireless ⭐ Climatic ⭐ DK LED pakke(Fuld Led forlygter) ⭐ DK PAKKE ⭐ Dørliste m. R-Line logo ⭐ Forsæder med lændestøtte ⭐ Sports-Multifunktionslæderrat ⭐ Parkeringssensor for & bag ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Sportssæder ⭐ Bakkamera
R-Line variant ude og inde i en fantastisk kombination.
Bilen yder 150 HK i en særdeles velkørende 1,5 liters motor sammen med sin velkendte DSG gearkasse.
KM/L WLTP: 18,9
1.220 kr./halvårlig afgift
Bagagerumsvolumen 351 liter.
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
229.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER