214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | Polo |
| Variant | 1,5 TSI EVO ACT R-Line DSG 150HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 20/07/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Hvid |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.9 |
| Totalvægt | 1690 kg |
| Længde | 4053 cm |
| Bredde | 1751 cm |
| Højde | 1461 cm |
| Nummerplade | DB83119 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5411961 |
| Max bugsering (uden bremser) | 610 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| 8" touchskærm, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Gearskifte indikator, Håndfri telefon, Indstigningslys, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Sportssæder, Alufælge, Dynamisk Fuld LED forlygter, Tonede ruder, Tågelygter, Ambiente belysning, Armlæn, Justerbart rat, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Sort himmel, Splitbagsæde, sportsrat, Adaptiv Fartpilot, Lyssensor, Dæktrykssensor, Isofix, Sportslæderrat m. flad bund, Sportsundervogn, Virtuelt cockpit |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00