Renault R5 EL Iconic 150HK 5d Aut.
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 250.790 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Variant | Electric 48,4 kWh Advanced Standard Range 156HK 5d Aut. |
| Kilometer | 16 Km |
| Registreringsdato | 23/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ecotronic Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 75.6 |
| Totalvægt | 2110 kg |
| Længde | 4350 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Nummerplade | ES92037 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5323713 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
| 12,3'' Førerdisplay, 12,3" touchskærm, ABS, Skiltegenkendelse, Adaptiv Fartpilot, Automatisk nødbremsesystem, Bakkamera, Bluetooth, El-foldbare spejle m. varme, Parkeringssensor for/bag, Træthedsregistrering, Blindvinkelassistent, V2L, Rat m. varme, Trådløs opladning af smartphone, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Automatisk lys, Automatgear, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Kørecomputer, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Nøglefri døre, One pedal drive, Regnsensor, Servo, Apple CarPlay, Android Auto, 17" Alufælge, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Armlæn, Delkunstlæderindtræk, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Splitbagsæde, Airbag, Alarm, Isofix, Side-airbag |
MED I HANDLEN TIL 0,- (UNDERVOGNBEHANDLING+LAKFORSEGLING+SÆDEIMPRÆGNERING)
Highlight af udstyr:
⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ 12,3” Infotainment skærm m. Trådløs Apple CarPlay & Android Auto ⭐ Bakkamera ⭐ Aktiv blindvinkel sensor ⭐ Dellæder ⭐ 17” Alufælge ⭐ 2 zone klimaanlæg ⭐ Batterivarmer for optimeret DC-ladning ⭐ Varmepumpe & LED kørelys
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 377km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via 350kW DC-hurtigladning: 41 min. 🔋 Opladningstid 10-100 % via 11 kWh AC-opladning: ca 5 - 6,5 timer 🔋 Batterikapacitet: 48 kWh Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 250.790 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER