250.790 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Variant | Electric 48,4 kWh Advanced Standard Range 156HK 5d Aut. |
| Kilometer | 16 Km |
| Registreringsdato | 23/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Ecotronic Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 75.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2110 kg |
| Længde | 4350 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Nummerplade | ES92037 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5323713 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 300 kg |
| 12,3'' Førerdisplay, 12,3" touchskærm, ABS, Skiltegenkendelse, Adaptiv Fartpilot, Automatisk nødbremsesystem, Bakkamera, Bluetooth, El-foldbare spejle m. varme, Parkeringssensor for/bag, Træthedsregistrering, Blindvinkelassistent, V2L, Rat m. varme, Trådløs opladning af smartphone, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Automatisk lys, Automatgear, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Kørecomputer, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Multifunktionsrat, Nøglefri start, Nøglefri døre, One pedal drive, Regnsensor, Servo, Apple CarPlay, Android Auto, 17" Alufælge, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Armlæn, Delkunstlæderindtræk, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Splitbagsæde, Airbag, Alarm, Isofix, Side-airbag |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00