Opel Corsa-e EL GS-Line 136HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 164.380 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Variant | 50 iV 148HK 5d Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 15/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Energy Blue |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 61.2 |
| Totalvægt | 2468 kg |
| Længde | 4653 cm |
| Bredde | 1879 cm |
| Højde | 1621 cm |
| Nummerplade | 630625 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5357968 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Udvendig temperaturmåler, USB-C, LED forlygter, LED Kørelys, Højdejusterbart førersæde, Splitbagsæde, Auto hold, Dæktrykssensor, Isofix, Skiltegenkendelse, Kollisionsadvarsel, Lane Asisst |
Highlight af udstyr: ⭐ Fartpilot ( men ACC muligt) ⭐ Bakkamera ⭐ Parkeringssensor for & bag ⭐ Android Auto, Apple CarPlay ⭐ Nøglefri start
Elektrisk info:
🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 370 km.
🔋 Opladningstid 0-100 % AC-opladning: 8 timer 30 min
🔋 Opladningstid 10-80 % DC-hurtigladning: 51 min
🔋 Batterikapacitet: 51 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 164.380 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER