164.380 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Variant | 50 iV 148HK 5d Aut. |
| Kilometer | 54.000 Km |
| Registreringsdato | 15/11/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Energy Blue |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 61.2 |
|---|---|
| Totalvægt | 2468 kg |
| Længde | 4653 cm |
| Bredde | 1879 cm |
| Højde | 1621 cm |
| Nummerplade | 630625 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5357968 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Navigation, Parkeringssensor for/bag, Udvendig temperaturmåler, USB-C, LED forlygter, LED Kørelys, Højdejusterbart førersæde, Splitbagsæde, Auto hold, Dæktrykssensor, Isofix, Skiltegenkendelse, Kollisionsadvarsel, Lane Asisst |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00