Renault R5 EL Evolution 120HK 5d Aut.
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 47.500 Km |
| Registreringsdato | 16/06/2022 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rød metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 46.1 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DJ54119 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426957 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 5 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, Bagagerumsdækken, Delkunstlæderindtræk, El-føresæde , El-justerbart førersæde, Fartbegrænser, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Sort himmel, Aircondition, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fartpilot, Hastighedsbegrænser, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Radio, Sædevarme for, USB stik, USB-C tilslutning, 18" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Hajfinneantenne, Metallak, Mørktonede ruder bag, Apple CarPlay, Android Auto, B&O Sound system, Frontkamera, Parkerings assistent |
Højdepunkter: ⭐ Aftageligt anhængertræk ⭐ Adapriv Fartpilot ⭐ Elektrisk bagklap ⭐ Bakkamera og Frontkamera ⭐ Parkerings assistent ⭐ Automatgear ⭐ Apple Carplay ⭐ Klimaanlæg ⭐ ISOFIX ⭐ B&O Lydanlæg ⭐ Varme i forsæder
Hos Autohuset Vestergaard får du altid:
🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 140,- pr. måned!
💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling!
💼 Konkurrencedygtige forsikringer
🔄 Vi tager alle biler i bytte!
💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER