219.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 47.500 Km |
| Registreringsdato | 16/06/2022 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rød metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 46.1 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DJ54119 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5426957 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 5 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, Bagagerumsdækken, Delkunstlæderindtræk, El-føresæde , El-justerbart førersæde, Fartbegrænser, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Sort himmel, Aircondition, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-håndbremse, El-spejle, Elektrisk bagklap, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fartpilot, Hastighedsbegrænser, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Radio, Sædevarme for, USB stik, USB-C tilslutning, 18" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt, Hajfinneantenne, Metallak, Mørktonede ruder bag, Apple CarPlay, Android Auto, B&O Sound system, Frontkamera, Parkerings assistent |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00