Mazda 2 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 198.600 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | MG |
|---|---|
| Model | MGS5 Electric |
| Variant | EL Standard Range Comfort 170HK Stc Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 24/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Pebble Black |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.0 |
| Totalvægt | 2080 kg |
| Længde | 4476 cm |
| Bredde | 2094 cm |
| Højde | 1621 cm |
| Nummerplade | 631192 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5387655 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i rat, 17" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Highlights ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Nøglefri start & døre ⭐ Fuld LED forlygter & baglygter ⭐ Sædevarme for & Ratvarme ⭐ Bakkamera & Parkeringssensor bag ⭐ Apple CarPlay / Android Auto
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 198.600 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER