198.600 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | MG |
|---|---|
| Model | MGS5 Electric |
| Variant | EL Standard Range Comfort 170HK Stc Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 24/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Pebble Black |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2080 kg |
| Længde | 4476 cm |
| Bredde | 2094 cm |
| Højde | 1621 cm |
| Nummerplade | 631192 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5387655 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Infocenter, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Parkeringssensor bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i rat, 17" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, ESP, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00