Suzuki Ignis 1,2 Dualjet Active KUP 90HK 5d
109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Variant | 1,2 T Exclusive Start/Stop 130HK 5d 6g |
| Kilometer | 86.000 Km |
| Registreringsdato | 17/01/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.8 |
| Totalvægt | 1900 kg |
| Længde | 4477 cm |
| Bredde | 1856 cm |
| Højde | 1609 cm |
| Nummerplade | CP29391 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5341445 |
| Max bugsering (uden bremser) | 685 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1400 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, panoramaglastag, Panoramaglastag, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Touchskærm, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Armlæn, Varme i rat, Kopholder, Rat m. varme, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Skiltegenkendelse, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt |
Vi har netop fået denne flotte og velholdte Opel Grandland X 1,2 T 130 Exclusive fra 2020. En rummelig og komfortabel SUV med god brændstoføkonomi og masser af udstyr.
Bilen har en stærk og økonomisk 1,2 turbomotor med 130 hk, som giver en behagelig køreoplevelse både i byen og på motorvejen. Den fremstår pæn og velpasset både indvendigt og udvendigt.
Udstyr bl.a.: navigation, klimaanlæg, parkeringssensorer, bakkamera, fartpilot og meget mere.
Perfekt familiebil med god plads og høj komfort.
Highlights: ⭐ Fartpilot ⭐ Blindvinkelassistent ⭐ Android auto / Apple carplay ⭐ Fuld LED forlygter ⭐ Anhængertræk aftageligt ⭐ Varme i rat
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
109.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
139.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER