124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Grandland X |
| Variant | 1,2 T Exclusive Start/Stop 130HK 5d 6g |
| Kilometer | 86.000 Km |
| Registreringsdato | 17/01/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1199 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 20.8 |
| Totalvægt | 1900 kg |
| Længde | 4477 cm |
| Bredde | 1856 cm |
| Højde | 1609 cm |
| Nummerplade | CP29391 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5341445 |
| Max bugsering (uden bremser) | 685 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1400 kg |
| Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, panoramaglastag, Panoramaglastag, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Touchskærm, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Armlæn, Varme i rat, Kopholder, Rat m. varme, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Stofindtræk, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Skiltegenkendelse, Anhængertræk, Anhængertræk aftageligt |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00