Renault R5 EL Evolution 120HK 5d Aut.
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Scénic |
| Variant | E-TECH Evolution 170HK Aut. |
| Kilometer | 26.500 Km |
| Registreringsdato | 30/12/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Rød Flame |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 67.3 |
| Totalvægt | 2340 kg |
| Længde | 4467 cm |
| Bredde | 1861 cm |
| Højde | 1572 cm |
| Nummerplade | EF73307 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4838964 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| Airbag, Dæktrykssensor, Gardin-airbag, Regnsensor, Sædevarme for, Isofix, Armlæn, Adaptiv Fartpilot, Aircondition, Klimaanlæg 2-zoner, Tonede ruder, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, Tågelygter for, 19" Alufælge, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Varme i rat, Førerovervågning med advarsel, Bakkamera, DAB radio, Apple CarPlay, Android Auto, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Kørecomputer, Parkeringssensor bag, LED kørelys, Nøglefri døre, Nøglefri start, Automatisk lys, Bluetooth, Digital instrumentering, Infocenter, Varmepumpe, Varmepumpe , Rat m. varme, LED forlygter med fjernlys assistent, Armlæn bag, Skiltegenkendelse |
🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 420 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via 130 kWh DC-hurtigladning: 32 min. 🔋 Opladningstid 0-100 % via 22 kWh AC-opladning: 3 timer 15 min 🔋 Batterikapacitet: 60 kWh
Fremhævet udstyr:
⭐ Adaptiv fartpilot
⭐ Nødbremse med fodgænger-, cyklist- og bilgenkendelse
⭐ Vognbaneassistent og træthedsregistrering
⭐ Opvarmede forsæder og rat samt Varmepumpe
⭐ 22 kWh AC Lader.
⭐ Bakkamera og bageste parkeringssensorer
⭐ 19” alufælge monteret med helårsdæk - Klar til vinter :)
Og meget mere..
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. - Priserne starter fra kun 140,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom i gang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
229.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER