214.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Scénic |
| Variant | E-TECH Evolution 170HK Aut. |
| Kilometer | 26.500 Km |
| Registreringsdato | 30/12/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Rød Flame |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 67.3 |
|---|---|
| Totalvægt | 2340 kg |
| Længde | 4467 cm |
| Bredde | 1861 cm |
| Højde | 1572 cm |
| Nummerplade | EF73307 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4838964 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
| Airbag, Dæktrykssensor, Gardin-airbag, Regnsensor, Sædevarme for, Isofix, Armlæn, Adaptiv Fartpilot, Aircondition, Klimaanlæg 2-zoner, Tonede ruder, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, Tågelygter for, 19" Alufælge, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Varme i rat, Førerovervågning med advarsel, Bakkamera, DAB radio, Apple CarPlay, Android Auto, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Kørecomputer, Parkeringssensor bag, LED kørelys, Nøglefri døre, Nøglefri start, Automatisk lys, Bluetooth, Digital instrumentering, Infocenter, Varmepumpe, Varmepumpe , Rat m. varme, LED forlygter med fjernlys assistent, Armlæn bag, Skiltegenkendelse |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00