Renault R5 EL Evolution 120HK 5d Aut.
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 209.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q3 |
| Variant | 1,4 45 TFSI e Plugin-hybrid Attitude Plus S Tronic 245HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 106.000 Km |
| Registreringsdato | 18/06/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1395 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Nano Grey Metallic |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 35.8 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4484 cm |
| Bredde | 1856 cm |
| Højde | 1616 cm |
| Nummerplade | DB48095 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5362829 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1400 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Hastighedsbegrænser, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, USB-C, Varme i bagruden, Alufælge, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk svingbart (man.), Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, LED interiørbelysning, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Sportssæder, Stofindtræk, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Blindvinkelassistent, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Bilens højdepunkter: ⭐ Svingbart anhængertræk ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Tilslutning til Apple CarPlay ⭐ Bakkamera m. parkeringssensorer for & bag ⭐ Blindvinkelassistent ⭐ Fuld LED-lygter m. flernlysassistent & dynamisk blinklys i bag ⭐ El-bagklap ⭐ Digitalt cockpit ⭐ Sportssæder foran ⭐ Metallak (Nanogrå Metallak)
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 209.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
229.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER