209.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q3 |
| Variant | 1,4 45 TFSI e Plugin-hybrid Attitude Plus S Tronic 245HK 5d 6g Aut. |
| Kilometer | 106.000 Km |
| Registreringsdato | 18/06/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1395 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Nano Grey Metallic |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 35.8 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4484 cm |
| Bredde | 1856 cm |
| Højde | 1616 cm |
| Nummerplade | DB48095 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5362829 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1400 kg |
| 12V udtag, Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Hastighedsbegrænser, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, USB-C, Varme i bagruden, Alufælge, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk svingbart (man.), Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Armlæn, Armlæn bag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, LED interiørbelysning, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, Sportssæder, Stofindtræk, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Blindvinkelassistent, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00