Renault R4 EL Evolution 120HK 5d Aut.
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | R4 |
| Variant | EL Techno 150HK 5d Aut. |
| Kilometer | 7.500 Km |
| Registreringsdato | 30/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå Urban + Sort tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 71.2 |
| Totalvægt | 1980 kg |
| Længde | 4144 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1552 cm |
| Nummerplade | EM21039 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5164910 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, App integration, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Hastighedsbegrænser, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Kørecomputer, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Radio, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Varme i rat, Varmepumpe, 18" Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, 5 sæder, Armlæn, Fartbegrænser, Justerbart rat, Rat m. varme, Multijusterbart rat, ABS, Airbag, Auto hold, Dæktrykssensor, Selealarm |
Highlight af udstyr: ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Trådløs mobilopladning ⭐ Sædevarme for ⭐ LED forlygter & baglygter ⭐ Varme i rat ⭐ Apple CarPlay & Android Auto
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 400km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via DC-hurtigladning: 31 min. 🔋 Opladningstid 0-100 % via 11 kWh AC-opladning: 5 timer 🔋 Batterikapacitet: 52 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 140,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER