234.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | R4 |
| Variant | EL Techno 150HK 5d Aut. |
| Kilometer | 7.500 Km |
| Registreringsdato | 30/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå Urban + Sort tag |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 71.2 |
|---|---|
| Totalvægt | 1980 kg |
| Længde | 4144 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1552 cm |
| Nummerplade | EM21039 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5164910 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Aircondition, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, App integration, Aut. forvarmning af batteri, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Hastighedsbegrænser, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Kørecomputer, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Radio, Stemmebetjening, Stemmestyring, Sædevarme for, Varme i rat, Varmepumpe, 18" Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, 5 sæder, Armlæn, Fartbegrænser, Justerbart rat, Rat m. varme, Multijusterbart rat, ABS, Airbag, Auto hold, Dæktrykssensor, Selealarm |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00