Renault R5 EL Evolution 120HK 5d Aut.
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 218.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | T-Roc |
| Variant | 1,5 TSI ACT Sport DSG 150HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 102.900 Km |
| Registreringsdato | 07/06/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.6 |
| Totalvægt | 1870 kg |
| Længde | 4234 cm |
| Bredde | 1819 cm |
| Højde | 1573 cm |
| Nummerplade | DG82980 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417602 |
| Max bugsering (uden bremser) | 670 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 8" touchskærm, Android Auto, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Android Auto Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, Fartpilot adaptiv, Fod betjent bagklap, Håndfri telefon, Indstigningslys, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio inkl DAB med USB-indgang & Bluetooth, Ratgearskifte, Regnsensor, Sportssæder, Stemmebetjening, Sædevarme for, 19" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk, Dynamisk Fuld LED forlygter, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tonede ruder, Tågelygter for, Tågelygter, Armlæn, 5 sæder, Justerbart rat, LED interiørbelysning, Læderrat, Splitbagsæde, sportsrat, Rat m. varme, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Auto hold, Blindvinkelassistent, Lyssensor, Vejbaneassistent, El-bagklap med fodsensor, Hill Assist, Lane Asisst, Varme i rat |
Highligts ⭐ Anhængertræk ⭐ Blindvinkelsassistent samt Vognbane assist ⭐ Multifunktionsrat m. ratvarme ⭐ Nøglefri betjening ”keyless entry” ⭐ Front Assist inkl. City safe assist ⭐ Elektrisk bagklap ⭐ Bakkamera ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Parkeringssensor for & bag ⭐ Fuld LED forlugyer med Fjernlysassist ⭐ Apple Carlplay samt Android auto ⭐ DK Pakke ⭐ DK Komfortpakke ⭐ Sædepakke ⭐ Vinterpakke
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 218.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER