218.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | T-Roc |
| Variant | 1,5 TSI ACT Sport DSG 150HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 102.900 Km |
| Registreringsdato | 07/06/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1498 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sort |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 18.6 |
| Totalvægt | 1870 kg |
| Længde | 4234 cm |
| Bredde | 1819 cm |
| Højde | 1573 cm |
| Nummerplade | DG82980 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417602 |
| Max bugsering (uden bremser) | 670 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 8" touchskærm, Android Auto, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Android Auto Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, Fartpilot adaptiv, Fod betjent bagklap, Håndfri telefon, Indstigningslys, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Radio inkl DAB med USB-indgang & Bluetooth, Ratgearskifte, Regnsensor, Sportssæder, Stemmebetjening, Sædevarme for, 19" Alufælge, Alufælge, Anhængertræk, Dynamisk Fuld LED forlygter, Fuld LED forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tonede ruder, Tågelygter for, Tågelygter, Armlæn, 5 sæder, Justerbart rat, LED interiørbelysning, Læderrat, Splitbagsæde, sportsrat, Rat m. varme, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Auto hold, Blindvinkelassistent, Lyssensor, Vejbaneassistent, El-bagklap med fodsensor, Hill Assist, Lane Asisst, Varme i rat |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00